Címlap

A szegedi országos gyermekszínjátszó fesztivál előadásainak műsorterve

1 csatolmány

Ez a jegyzék csak az előadások sorrendjét és időpontját tartalmazza. Előzetes: a részletes műsor kb. egy héttel későbbre várható. (A műsorterv PDF változatban letölthető.)
2019. június 7. péntek
10:45-11:00
Megnyitó
Színházterem
11:00-11:14
Kalamajka (Szeged)
Sárkánybál
Lovai Ágota
színházterem
Szeged
11:20-11:43

Főnix Csoport
Csongor és Tünde kicsit másképp
Lantosné Horváth Irén
színházterem
Csengele
11:50-12:05
Kalamajka Együttes (Kecskemét)
Lélekmadár
Vass-Eysen Ábel és Wamzer Gabriella
színházterem
Kecskemét
12:10-12:30
CsepPet
Mese a lányról, aki nem beszélt
Fontányi Andrea
színházterem
Érsekvad-kert
12:35-13:00
Turbó Csiga
A Nap leánya
Takács Tünde
színházterem
Siófok
13:00-15:00
szakmai programok és ebéd
AGÓRA
15:00-15:22
G.B.Cs. IKT
Örkényeskedünk…
Körömi Gábor
kamaraterem
Budapest
15:27-15:55
Palicsi Szinjátszó Grund
Rómeó és Júlia
Kalmár Zsuzsa
kamaraterem
Palics
16:00-16:25
Alföld Gyermekszínpad
Haverkák, avagy…
Várhidi Attila
kamaraterem
Debrecen
16:30-17:05
Izgő-mozgó Színpad
Mersz vagy mersz? avagy Önszántából mindenki mer!

Almássy Bettina
színházterem
Budapest
17:10-17:30
CsosziBoszik
Félelmeink
Neuburger Éva,  Szegényné Kondor Csilla
színházterem
Veszprém
17:35-18:05
Avastetői Pegazus Csikók
Tökéletlen szülők, tökéletlen gyerekek
Nagy Andrea
színházterem
Miskolc
18:10-18:35
Szálka Stúdió
Univerzoom (Törékeny, mint az üveg)
Tara Andrea
színházterem
Tatabánya
18:00-19:00
szakmai programok és vacsora
AGÓRA

2019. június 8. szombat
09:00-09:25
Álmosdi Ekhós Rajkók
A cigányok tündére
Szilasi Zsanett
színházterem
Álmosd
09:30-09:45
Pemetefű
Ének a kőszívű királyról
Lovai Ágota
színházterem
Szeged
09:50-10:05
Harkácsi Pimpó Bábcsoport
Vörös Rébék
Vezér Klára, Csutor Vezér Zsófia, Dolinszky Irén
színházterem
Gömör-falva
10:10-10:30
Petőfis Pupákok
A walesi bárdok
Kis Tibor
színházterem
Gödöllő
10:35-11:05
KÖBÖ
Bully vagy nem buli
Komlóczi Zoltán
aula
Pécs
11:00-12:00
szakmai programok és ebéd
AGÓRA
12:00-12:12
Pogácsa az Arénában Színkör
Imbolygó Iskolabolygó
Koltai Judit
kamaraterem
Budapest
12:17-12:37
Kisoroszlánok
János vitéz
Nađ Eva
kamaraterem
Lendva
12:39-13:59
PERSZE
…függőben…
Fésüs Éva
kamaraterem
Berhida
13:04-13:22
Szabó Magdások
Meséld el fiam
Szalai Ádám és Várkonyi Dániel
kamaraterem
Budapest
13:30-13:45
Magocska
A tojás
F.Korcz Judit, Tömör Zsuzsanna
színházterem
Aba
13:50-14:05
Bendegúzok
A bajusz
Gál Zoltán
színházterem
Sirok
14:10-14:20
Huncutkák
A boszorkány lányai
Rusz Csilla
színházterem
Nagyvárad
15:30-16:00
fesztiválzárás
Színházterem

SzerkesztőA szegedi országos gyermekszínjátszó fesztivál előadásainak műsorterve