Címlap

EGYESÜLETI KÖZGYŰLÉS, TISZTÚJÍTÁS, VÁLTOZÁSOK

1 csatolmány
FRISSÍTÉS – CSATOLTUK AZ KÖZGYŰLÉSI BESZÁMOLÓ VÁZLATÁT (PDF formátumban letölthető)
FELHÍVÁS – Tisztelt Egyesületi Tagok!
Szeretnénk felhívni a figyelmüket arra, hogy a 2014. november 15-én 18.20 órára meghirdetett közgyűlés egyik fontos napirendi pontja a tisztújítás. Ezúton kérjük Önöket, hogy tegyenek javaslatot, kiket jelölnének az egyesület elnökének, illetve elnökségi tagnak. Az ajánlott személy(ek) nevét és elérhetőségét e-mailben küldjék el az egyesület címére (drama@drama.hu). Amennyiben a javasolt személyek vállalják a jelölést, szakmai önéletrajzukat a honlapunkon (www.drama.hu) tesszük közzé.
Jelöltet állítani, jelölni a közgyűlés helyszínén is lehet!

A téma fontosságára, a Társaság jövőjére való tekintettel részvételükre feltétlen számítunk!
(Mindenképpen jelentős személyi változásokra van szükség: a négy elnökségi tagból ketten nem jelöltetik magukat újra. Ketten pedig csak akkor, ha nem a mostani vezetővel kell dolgozniuk.)
  
KÖZGYŰLÉSI MEGHÍVÓ
Ezúton hívjuk meg egyesületünk tagjait a Magyar Drámapedagógiai Társaság soron következő közgyűlésére,
amelyre 2014. november 15-én, szombaton 18.20 órakor kerül sor.
(Amennyiben nem szavazóképes a közgyűlés, úgy 18.30-re hívjuk össze a megismételt közgyűlést.)
Helyszín: Budapest, Marczibányi Téri Művelődési Központ (II. kerület, Marczibányi tér 5/A)
A közgyűlés tervezett napirendi pontjai: 1.) éves beszámoló és 2015. évi munkaterv; 2.) tisztújítás; 3.) aktuális ügyek
Szeretettel várjuk egyesületünk tagjait!
 
VÁLTOZÁS a Színház-Dráma-Nevelés programjában! A 19.45-re meghirdetett Varjak című színházi nevelési foglalkozás ELMARAD! (A Varjakra jelentkezőket átírtuk a párhuzamos előadásokra. Erről külön e-mailben értesítünk mindenkit.)  A Sötét energia és más semmiségek című előadás 19.45 helyett 20.00 órakor, a Zakkant című előadás 21.00 helyett 21.10-kor kezdődik.

SzerkesztőEGYESÜLETI KÖZGYŰLÉS, TISZTÚJÍTÁS, VÁLTOZÁSOK