Címlap

MINŐSÍTÉSEK – XXVIII. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó

0 csatolmány

(Április végéig folyamatosan bővülő jegyzék. Frissítve 04.17-én.)
Jász-Nagykun-Szolnok megye, Fegyvernek, 2019. március 29.
Pitypangok, Orczy Anna Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Fegyvernek, Vendégség a bakterházban, Baranyiné Bujdosó Ágnes, ARANY
Bethlen Refi-Szín, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós, Dömdö-dömdö-dömdödöm, Benczur Barbara, Nagy Rajmund, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Sómanók, Teátrum Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok, Sómese, Moldvai Ibolya, EZÜST
Tiszatenyői csoport, Tiszatenyői Szent István Általános Iskola, Jelenetek egy iskola életéből, Szatlóczki Edit, BRONZ

Baranya megye, Pécs, 2019. április 5.
Berze AMI, Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Függönydarab, Vince Gergő – ARANY

K.Ö.B.Ö. Csoport, Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Bully vagy nem buli, Komlóczi Zoltán – ARANY
Kodály Kicsik, Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium, Pécs, Együtt, Gál Éva – EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Mórágyi SzínLelők, Mórágyi Általános Iskola, Mórágy, Szeretlek, mint…, Balogh Borbála – EZÜST
Mórágyi Röghöz Kötöttek, Mórágyi Általános Iskola, Mórágy, Barvale avesam (avagy a csórók karrierje), Mucska Melinda – EZÜST
Tini-Teátrum, Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs, Ezerszínűek, Kovács-Burján Gizella – BRONZ
Színt-Játszók, Vokányi Általános Iskola, Vokány, Lázár Ervin: Dömdödöm, avagy egy délután története, Druskóczi Lászlóné – BRONZ
Meszesi nagyok, Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Prizma, Kocsis Zsófia – BRONZ
Színjátszói különdíjak:
BÓKA LELLE részére, Színt-Játszók, Vokányi Általános Iskola, Vokány, Lázár Ervin: Dömdödöm, avagy egy délután története, Druskóczi Lászlóné
CSEH BOLDIZSÁR részére, Berze AMI, Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Függönydarab, Vince Gergő
SZUNDI ENDRE GYÖRGY részére, K.Ö.B.Ö. Csoport, Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Bully vagy nem buli, Komlóczi Zoltán

Somogy megye, Csurgó, 2019. április 5.
Boglári Játékszín, Boglári Általános Iskola és AMI, Balatonboglár, Vörös Rébék, Szendrődyné Botka Krisztina, ARANY
Mákvirágok, Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár, Cédulák, Szalainé Balogh Erika, ARANY
Kis mákvirágok, Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár, A grund, Szalainé Balogh Erika, ARANY
Somogysárdi csoport, Somogysárdi Általános Iskola, Somogysárd, Az okos lány, Baksáné Csák Mária– EZÜST
Csurgói bábosok, A pletykás asszony,  Emléklap (a csoport nem kért minősítést)

Békés megye, Békéscsaba, 2019. április 6.
Huncutkák, Szacsvay Imre Általános Iskola, Nagyvárad, A boszorkány lányai, Rusz Csilla – ARANY
Dr. Illyés Sándor EGYMI Magyarbánhegyesi Tagintézményének Színjátszó Csoportja, Dr. Illyés Sándor EGYMI, Magyarbánhegyes, Lúdas Matyi 2.0, Kálmánné Péli Ibolya – EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)

Tolna megye, Szekszárd, 2019. április 9.
Vackor, Szent József Iskolaközpont, Szekszárd, Kérdem én, Bertáné Hargitai Margaréta, ARANY
Apraja-nagyja, Gerjeni Református Általános Iskola és Óvoda, Gerjen, Szemüveges tücsök, Máténé Turi Katalin, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Gézengúzok, Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár, A jövő, Nyári Éva, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Garay Cinkék, Garay János Általános Iskola és AMI, Szekszárd, Emese és Márió, Hefner Edit, BRONZ
Garay Gerlék, Garay János Általános Iskola és AMI, Szekszárd. ÁlomDarab, Hefner Edit, BRONZ
KoméDiákok, Szent József Iskolaközpont, Szekszárd, Az állatok nyelvén tudó juhász, Bertáné Hargitai Margaréta, BRONZ

Fejér megye, Székesfehérvár, 2019. április 10.
CsosziBoszik, Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola, Veszprém, Félelmeink, Neuburger Éva és Szegényné Kondor Csilla, ARANY
Magocska, Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és AMI Sárvíz Alapfokú Művészeti Iskolája, Aba, A tojás, F. Korcz Judit és Tömör Zsuzsanna, ARANY
Kodócska, Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár, Toldi (feldolgozás), Láposi Anita, EZÜST, KÜLÖNDÍJ: A koncentrált játékért – (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra)
Violin 3., Violin Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaújváros, Nyelvgyötrők, Polgár Lilla, EZÜST, KÜLÖNDÍJ: A színpadi jelenlétért
Kis Ciszteresek, Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár, Az abelsbergi vakond, Farkasné Sárközi Éva és Bércesi Katalin, EZÜST
Prelud Pódium, Bicskei Prelódium AMI, Bicske, Mesét kérünk!, Sulyokné Guba Judit, BRONZ, KÜLÖNDÍJ: A zenei játékért
SZÍNVILÁG, Kozmutza Flóra Általános és Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és EGYMI, Veszprém, Párizsi álom, Neuburger Éva és Zombori Katalin, BRONZ, KÜLÖNDÍJ: A festői látványért
Garabonciás Színjátszó Műhely, Mány Községi Művelődési Ház, Mány, Óz a csodák csodája, Móka János, BRONZ
Kinder Spielen Sznikör, Isztiméri Német Nemzetiségi Önkormányzat, Isztimér, Es war einmal eine Katze, ein Pferd, ein Mann, ein Esel, ein Floh und eine Hex’, Fekete Heidi, BRONZ
Prikulics Társulat I., Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola – Szabad Színház, Székesfehérvár, Tóvirág I., Nagy Judit, BRONZ
Prikulics Társulat II., Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola – Szabad Színház, Székesfehérvár, Tóvirág II., Nagy Judit, BRONZ
Violin 2., Violin Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaújváros, Sóderparti, Polgár Lilla, BRONZ
Vörösmarty Színpad Felsős Csoport, Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Kápolnásnyék, Farkas és Piroska, Kiss Zoltánné, BRONZ
Pajtásulat, Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd, A Pál utcai fiúk, Kisné Paczona Ildikó és Szegényné Kondor Csilla, EMLÉKLAP (a csoport nem kért minősítést) KÜLÖNDÍJ: A közösségi játékért


Budapest I., Marczibányi Téri Művelődési Központ, 2019. április 7.
Kaktusz, Marczibányi Téri Művelődési Központ, Budapest, A kivétel próbára teszi, Sereglei András, ARANY
Szabó Magda Színjátszó Csoport, Szabó Magda Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest, Meséld el fiam, Szalai Ádám, ARANY
Le Piccole Pesti olasz-magyar színjátszó csoport, Budapesti Olasz Iskola Egyesület, Budapest, Kezdődjék a játék!, Ilg Barbara, EZÜST (A zsűri javasolja a regionális fordulóra.)
Németvölgyi maci csoport, Németvölgyi Általános Iskola, Budapest, Óz, Horváth Judit, EZÜST
Kisfazék, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola, Budapest, Szemenszedett mese, Pásztor Csörgei Andrea, BRONZ
Mesék kalandorai, Virányos Általános Iskola, Budapest, 12 hónap, Garamszegi Judit, BRONZ
Sziporka Színkör, Budapest, 2. kerületi Pitypang utcai Általános Iskola, Budapest, Kíváncsi Jancsi, Kékkovács Mara, BRONZ

Heves megye, Eger, 2019. április 12.
Bendegúzok, Országh Kristóf Általános Iskola, Sirok, A bajusz, Gál Zoltán, ARANY
Pafff színpad,Országh Kristóf Általános Iskola, Sirok, Fából vaskarika, Rajnavölgyi Vilmos, ARANY
Felsőtárkányi Gyermek-színjátszókör, Felsőtárkányi Közművelődési Intézmény, Felsőtárkány, Mi az a szerelem? Életjáték öt képben, Petrényiné Juhász Judit, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra)
Fityfiritty, Gönczy Pál Katolikus Általános Iskola, Karácsond,A fülemile, Tóth Józsefné, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra)
Kaláris, Veres Péter Kulturális Központ, Balmazújváros, Brémai muzsikusok, avagy lehetetlen nincs, Szilágyiné Szabó Judit, EZÜST
Sosincsvége csoport, II. Rákóczi Ferenc Katolikus Ált. Isk., AMI és Óvoda, Gyöngyös, A fülemile Kovácsné Tuza Katalin, BRONZ

Szorgi deák, Szorgalmatosi Deák Ferenc Általános Iskola / Vásárhelyi László AMI, Szorgalmatos, A bajusz, Dancs Katalin, BRONZ

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Kisvárda, 2019. április 12.
Gézengúzok, Újfehértói Általános Iskola és AMI, Újfehértó, A festés, Szilágyi Ildikó, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra)
Huncutkák utánpótlás csoport, Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Ajak, Rigócsőr király, Tormáné Szabó Ilona, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra)
Csiribiri Csoport, Pál Gyula Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Dombrád, Az egerek gyűlése, Kiss LászlónéEZÜST
Margaréta Színjátszók, Nyíregyházi Móra F. Á. I. Petőfi Sándor Tagintézmény, Nyíregyháza, A fenyőfa, Erdélyi-Szabóné Srankó Ilona, EZÜST
Huncutkák csoport, Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Ajak, A bébicsősz, Tormáné Szabó Ilona, BRONZ
Porcsalmai Pimasz Pulyák, Kolibri Alapfokú Művészeti Iskola, Porcsalma, Pénzért nem veheted meg, Gaálné Kiss Hortenzia, BRONZ

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár, 2019. április 12.
Arrabona Diákszínpad Kisközépső csoport, Generációk Háza Művelődési Központ, Győr, Mi van?, Lakatos Dorka és Bálint Betty, ARANY
Kunszigeti Színjátszók, Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget, Csillagszemű, Szabó Gergely, ARANY + “SODRÓ LENDÜLET” különdíj
Arrabona Diákszínpad Kiscsoport, Generációk Háza Művelődési Központ, Győr, A csodafa, Bálint Betty, EZÜST
Maskara Diákszínpad, Fertő-Táj Általános Iskola, Hegykő, ...Rossz szomszédság török átok... (r. Kissné Kóczán Gyöngyi) EZÜST
Lébényi Színjátszók, Lébényi Általános Iskola és AMI, Lébény, A szépen szóló arany madár, Váradyné Márus Éva, BRONZ + “BÁTOR ÚTKERESÉS” különdíj

Budapest II. Kispesti Munkásotthon, Budapest, 2019. április 12.
Bikficek, Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest, A közös kutya, De-Petris Ágnes, ARANY
Csillagfürt színjátszó csoport, Diadal úti Általános Iskola, Budapest, A pletykás asszonyok, Szilvási Ildikó, ARANY
Szín-Kör-Játék, Józsefvárosi EGYMI és Általános Iskola, Budapest, Egyszer egy menőfi, Vigh Laura és Szilvás Nóra, EZÜST
Répamintás Atomtengeralattjáró Sofőrlámák, Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő, diakszerelem.gyakorikerdesek.huLázár András, EZÜST

Budapest IV. és Pest megye I., Szabó Magda Közösségi Tér, Budapest, 2019. április 13.

G.B.CS. IKT, Nagy Imre Általános Iskola és AMI, Budapest, Örkényeskedünk…, Körömi Gábor, ARANY
Garatreszelő Grétakör, Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő, Toldi, Kis Tibor, ARANY
Gödöllői Gubancolók, Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő, Lyukasóra, Kovács Éva, ARANY
Gödöllői Güzük, Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő, Katalinka, szállj el!, Kovács Viola, ARANY
Tűzmadarak, Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház, A fülemüle, Ácsné Csáki Ildikó, ARANY
Tűztestvérek, Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház, Szárnyak nélkül, Ácsné Csáki Ildikó, ARANY 
Petőfis Pupákok, Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő, A walesi bárdok, Kis Tibor, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
ssz7 Kuckócskák, Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és AMI, Szigetszentmiklós, Kütyüvilág, Vajler-Kovács Etelka, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Felsős Irodalmi Színpad, Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és AMI, Szigetszentmiklós, Találd ki, hogy ki vagyok!, Szabó-Lajter Enikő, EZÜST
AMI alsós színkör, Nagy Imre Általános Iskola és AMI, Budapest,Indián legendák, Kis Szabolcs, BRONZ
AMI felsős színkör, Nagy Imre Általános Iskola és AMI, Budapest, Szobák (avagy bent a fejben), Kis Szabolcs, BRONZ
Kuckó Színpad, Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és AMI, Szigetszentmiklós, Furcsaságok ládikája, Szabó-Lajter Enikő, BRONZ
Lurkó Színpad, Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és AMI, Szigetszentmiklós, Bors néni és a nyulak, Szabó-Lajter Enikő, BRONZ
Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Miskolc, 2019. április 13.
Avastetői Pegazus csikók, Avastetői Általános Iskola és AMI, Miskolc,  Tökéletlen szülők, tökéletlen gyerekek, Nagy Andrea, ARANY
Boldvai Kompánia, Montázs Színitanoda (Montázs Egyesület), Boldva, Nem is olyan kicsik, Püspöki Péter, ARANY  
Bulihuligánok , Garabonciás Művészeti Iskola, Sajóhídvég, A diktátor, Izsó Angelika, ARANY
Csivitke, Magiszter Alapítványi Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium / Vásárhelyi László AMI, Tiszavasvári, Karadana átka, Dancs Katalin, ARANY
Ne-Felejts, Integrált Közösségi és Szolgáltató Tér, Kistokaj, A nap amikor…, Tarsoly-Tóth Erika, ARANY
Pegazus, Avastetői Általános Iskola és AMI, Miskolc, Számok, Nagy Andrea, ARANY  
Avastetői Fapuma, Avastetői Általános Iskola és AMI, Miskolc, A drón, Nagy Andrea, EZÜST
Rivalda, Montázs Színitanoda (Montázs Egyesület), Miskolc, Alice, Püspöki Péter, EZÜST

Színre-lépők, Szávitri Alapítvány, Miskolc, Dombutca 13 Szeszák Szilvia EZÜST

Bács-Kiskun megye, Kecskemét, 2019. április 12.
Diridongó, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét, Sün Balázs, Vass-Eysen Ábel, ARANY
Kalamajka Csoport, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét, Lélekmadár, Wamzer Gabriella és Vass-Eysen Ábel, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Liliomszörnyek, Híros Agóra, Kecskemét, Barátság-ok?, Horváth Krisztina, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Lazarcú Maszkák, Ciróka Bábszínház, Kecskemét, Fidrilló és Kokilda, Sárosi Gábor, EZÜST
Napsugár Gyermekszínpad felsős csoportja, IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI, Jászfényszaru, Hunyadi csillaga, Kovács Tímea, EZÜST
Tücsök Csoport, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét, Hapcikirály, Vass-Eysen Ábel, EZÜST
Woodstock, Jövőnkért Alapfokú Művészeti Iskola, Szentes, Boszorkánytánc, Nagypál Mária, EZÜST
Csiribiri csoport, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét, A pletykás asszonyok, Dakó Aliz, BRONZ
Napsugár Gyermekszínpad alsós csoportja, IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI, Jászfényszaru, Békák vagy királyfik?, Kovács Tímea, BRONZ
Vadrózsák, Batthyány Általános Iskola és AMI, Kiskunfélegyháza, Forduljon Psmithhez!, Répa Mónika, EMLÉKLAP
SzerkesztőMINŐSÍTÉSEK – XXVIII. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó
Ehhez a bejegyzéshez nincs csatolmány hozzáadva.