Címlap

MINŐSÍTÉSEK – XXVIII. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó

0 csatolmány

(Frissítve 05. 12-én.)
Jász-Nagykun-Szolnok megye, Fegyvernek, 2019. március 29.
Pitypangok, Orczy Anna Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Fegyvernek, Vendégség a bakterházban, Baranyiné Bujdosó Ágnes, ARANY
Bethlen Refi-Szín, Bethlen Gábor Református Általános Iskola, Óvoda, Törökszentmiklós, Dömdö-dömdö-dömdödöm, Benczur Barbara, Nagy Rajmund, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Sómanók, Teátrum Alapfokú Művészeti Iskola, Szolnok, Sómese, Moldvai Ibolya, EZÜST
Tiszatenyői csoport, Tiszatenyői Szent István Általános Iskola, Jelenetek egy iskola életéből, Szatlóczki Edit, BRONZ

Baranya megye, Pécs, 2019. április 5.
Berze AMI, Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Függönydarab, Vince Gergő – ARANY

K.Ö.B.Ö. Csoport, Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Bully vagy nem buli, Komlóczi Zoltán – ARANY
Kodály Kicsik, Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium, Pécs, Együtt, Gál Éva – EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Mórágyi SzínLelők, Mórágyi Általános Iskola, Mórágy, Szeretlek, mint…, Balogh Borbála – EZÜST
Mórágyi Röghöz Kötöttek, Mórágyi Általános Iskola, Mórágy, Barvale avesam (avagy a csórók karrierje), Mucska Melinda – EZÜST
Tini-Teátrum, Pécsi Árpád Fejedelem Gimnázium és Általános Iskola, Pécs, Ezerszínűek, Kovács-Burján Gizella – BRONZ
Színt-Játszók, Vokányi Általános Iskola, Vokány, Lázár Ervin: Dömdödöm, avagy egy délután története, Druskóczi Lászlóné – BRONZ
Meszesi nagyok, Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Prizma, Kocsis Zsófia – BRONZ
Színjátszói különdíjak:
BÓKA LELLE részére, Színt-Játszók, Vokányi Általános Iskola, Vokány, Lázár Ervin: Dömdödöm, avagy egy délután története, Druskóczi Lászlóné
CSEH BOLDIZSÁR részére, Berze AMI, Berze Nagy János Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Függönydarab, Vince Gergő
SZUNDI ENDRE GYÖRGY részére, K.Ö.B.Ö. Csoport, Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Bully vagy nem buli, Komlóczi Zoltán

Somogy megye, Csurgó, 2019. április 5.
Boglári Játékszín, Boglári Általános Iskola és AMI, Balatonboglár, Vörös Rébék, Szendrődyné Botka Krisztina, ARANY
Mákvirágok, Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár, Cédulák, Szalainé Balogh Erika, ARANY
Kis mákvirágok, Dombóvári József Attila Általános Iskola, Dombóvár, A grund, Szalainé Balogh Erika, ARANY
Somogysárdi csoport, Somogysárdi Általános Iskola, Somogysárd, Az okos lány, Baksáné Csák Mária– EZÜST
Csurgói bábosok, A pletykás asszony,  Emléklap (a csoport nem kért minősítést)

Békés megye, Békéscsaba, 2019. április 6.
Huncutkák, Szacsvay Imre Általános Iskola, Nagyvárad, A boszorkány lányai, Rusz Csilla – ARANY
Dr. Illyés Sándor EGYMI Magyarbánhegyesi Tagintézményének Színjátszó Csoportja, Dr. Illyés Sándor EGYMI, Magyarbánhegyes, Lúdas Matyi 2.0, Kálmánné Péli Ibolya, Nórándt Péter – EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)

Tolna megye, Szekszárd, 2019. április 9.
Vackor, Szent József Iskolaközpont, Szekszárd, Kérdem én, Bertáné Hargitai Margaréta, ARANY
Apraja-nagyja, Gerjeni Református Általános Iskola és Óvoda, Gerjen, Szemüveges tücsök, Máténé Turi Katalin, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Gézengúzok, Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Dombóvár, A jövő, Nyári Éva, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Garay Cinkék, Garay János Általános Iskola és AMI, Szekszárd, Emese és Márió, Hefner Edit, BRONZ
Garay Gerlék, Garay János Általános Iskola és AMI, Szekszárd. ÁlomDarab, Hefner Edit, BRONZ
KoméDiákok, Szent József Iskolaközpont, Szekszárd, Az állatok nyelvén tudó juhász, Bertáné Hargitai Margaréta, BRONZ

Fejér megye, Székesfehérvár, 2019. április 10.
CsosziBoszik, Veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskola, Veszprém, Félelmeink, Neuburger Éva és Szegényné Kondor Csilla, ARANY
Magocska, Atilla Király Gimnázium, Általános Iskola és AMI Sárvíz Alapfokú Művészeti Iskolája, Aba, A tojás, F. Korcz Judit és Tömör Zsuzsanna, ARANY
Kodócska, Kodolányi János Gimnázium és Szakgimnázium, Székesfehérvár, Toldi (feldolgozás), Láposi Anita, EZÜST, KÜLÖNDÍJ: A koncentrált játékért – (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra)
Violin 3., Violin Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaújváros, Nyelvgyötrők, Polgár Lilla, EZÜST, KÜLÖNDÍJ: A színpadi jelenlétért
Kis Ciszteresek, Ciszterci Szent István Gimnázium, Székesfehérvár, Az abelsbergi vakond, Farkasné Sárközi Éva és Bércesi Katalin, EZÜST
Prelud Pódium, Bicskei Prelódium AMI, Bicske, Mesét kérünk!, Sulyokné Guba Judit, BRONZ, KÜLÖNDÍJ: A zenei játékért
SZÍNVILÁG, Kozmutza Flóra Általános és Készségfejlesztő Iskola, Kollégium és EGYMI, Veszprém, Párizsi álom, Neuburger Éva és Zombori Katalin, BRONZ, KÜLÖNDÍJ: A festői látványért
Garabonciás Színjátszó Műhely, Mány Községi Művelődési Ház, Mány, Óz a csodák csodája, Móka János, BRONZ
Kinder Spielen Sznikör, Isztiméri Német Nemzetiségi Önkormányzat, Isztimér, Es war einmal eine Katze, ein Pferd, ein Mann, ein Esel, ein Floh und eine Hex’, Fekete Heidi, BRONZ
Prikulics Társulat I., Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola – Szabad Színház, Székesfehérvár, Tóvirág I., Nagy Judit, BRONZ
Prikulics Társulat II., Hang-Szín-Tér Művészeti Iskola – Szabad Színház, Székesfehérvár, Tóvirág II., Nagy Judit, BRONZ
Violin 2., Violin Alapfokú Művészeti Iskola, Dunaújváros, Sóderparti, Polgár Lilla, BRONZ
Vörösmarty Színpad Felsős Csoport, Kápolnásnyéki Vörösmarty Mihály Általános Iskola, Gimnázium és AMI, Kápolnásnyék, Farkas és Piroska, Kiss Zoltánné, BRONZ
Pajtásulat, Sárszentmiklósi Általános Iskola, Sárbogárd, A Pál utcai fiúk, Kisné Paczona Ildikó és Szegényné Kondor Csilla, EMLÉKLAP (a csoport nem kért minősítést) KÜLÖNDÍJ: A közösségi játékért


Budapest I., Marczibányi Téri Művelődési Központ, 2019. április 7.
Kaktusz, Marczibányi Téri Művelődési Központ, Budapest, A kivétel próbára teszi, Sereglei András, ARANY
Szabó Magda Színjátszó Csoport, Szabó Magda Kéttannyelvű Általános Iskola, Budapest, Meséld el fiam, Szalai Ádám, ARANY
Le Piccole Pesti olasz-magyar színjátszó csoport, Budapesti Olasz Iskola Egyesület, Budapest, Kezdődjék a játék!, Ilg Barbara, EZÜST (A zsűri javasolja a regionális fordulóra.)
Németvölgyi maci csoport, Németvölgyi Általános Iskola, Budapest, Óz, Horváth Judit, EZÜST
Kisfazék, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola, Budapest, Szemenszedett mese, Pásztor Csörgei Andrea, BRONZ
Mesék kalandorai, Virányos Általános Iskola, Budapest, 12 hónap, Garamszegi Judit, BRONZ
Sziporka Színkör, Budapest, 2. kerületi Pitypang utcai Általános Iskola, Budapest, Kíváncsi Jancsi, Kékkovács Mara, BRONZ

Heves megye, Eger, 2019. április 12.
Bendegúzok, Országh Kristóf Általános Iskola, Sirok, A bajusz, Gál Zoltán, ARANY
Pafff színpad,Országh Kristóf Általános Iskola, Sirok, Fából vaskarika, Rajnavölgyi Vilmos, ARANY
Felsőtárkányi Gyermek-színjátszókör, Felsőtárkányi Közművelődési Intézmény, Felsőtárkány, Mi az a szerelem? Életjáték öt képben, Petrényiné Juhász Judit, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra)
Fityfiritty, Gönczy Pál Katolikus Általános Iskola, Karácsond,A fülemile, Tóth Józsefné, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra)
Kaláris, Veres Péter Kulturális Központ, Balmazújváros, Brémai muzsikusok, avagy lehetetlen nincs, Szilágyiné Szabó Judit, EZÜST
Sosincsvége csoport, II. Rákóczi Ferenc Katolikus Ált. Isk., AMI és Óvoda, Gyöngyös, A fülemile Kovácsné Tuza Katalin, BRONZ

Szorgi deák, Szorgalmatosi Deák Ferenc Általános Iskola / Vásárhelyi László AMI, Szorgalmatos, A bajusz, Dancs Katalin, BRONZ

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Kisvárda, 2019. április 12.
Gézengúzok, Újfehértói Általános Iskola és AMI, Újfehértó, A festés, Szilágyi Ildikó, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra)
Huncutkák utánpótlás csoport, Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Ajak, Rigócsőr király, Tormáné Szabó Ilona, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra)
Csiribiri Csoport, Pál Gyula Alapfokú Művészetoktatási Intézmény, Dombrád, Az egerek gyűlése, Kiss LászlónéEZÜST
Margaréta Színjátszók, Nyíregyházi Móra F. Á. I. Petőfi Sándor Tagintézmény, Nyíregyháza, A fenyőfa, Erdélyi-Szabóné Srankó Ilona, EZÜST
Huncutkák csoport, Ajaki Tamási Áron Katolikus Általános Iskola és AMI, Ajak, A bébicsősz, Tormáné Szabó Ilona, BRONZ
Porcsalmai Pimasz Pulyák, Kolibri Alapfokú Művészeti Iskola, Porcsalma, Pénzért nem veheted meg, Gaálné Kiss Hortenzia, BRONZ

Győr-Moson-Sopron megye, Mosonmagyaróvár, 2019. április 12.
Arrabona Diákszínpad Kisközépső csoport, Generációk Háza Művelődési Központ, Győr, Mi van?, Lakatos Dorka és Bálint Betty, ARANY
Kunszigeti Színjátszók, Kunszigeti Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kunsziget, Csillagszemű, Szabó Gergely, ARANY + “SODRÓ LENDÜLET” különdíj
Arrabona Diákszínpad Kiscsoport, Generációk Háza Művelődési Központ, Győr, A csodafa, Bálint Betty, EZÜST
Maskara Diákszínpad, Fertő-Táj Általános Iskola, Hegykő, ...Rossz szomszédság török átok... (r. Kissné Kóczán Gyöngyi) EZÜST
Lébényi Színjátszók, Lébényi Általános Iskola és AMI, Lébény, A szépen szóló arany madár, Váradyné Márus Éva, BRONZ + “BÁTOR ÚTKERESÉS” különdíj

Budapest II. Kispesti Munkásotthon, Budapest, 2019. április 12.
Bikficek, Újpesti Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium, Budapest, A közös kutya, De-Petris Ágnes, ARANY
Csillagfürt színjátszó csoport, Diadal úti Általános Iskola, Budapest, A pletykás asszonyok, Szilvási Ildikó, ARANY
Szín-Kör-Játék, Józsefvárosi EGYMI és Általános Iskola, Budapest, Egyszer egy menőfi, Vigh Laura és Szilvás Nóra, EZÜST
Répamintás Atomtengeralattjáró Sofőrlámák, Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő, diakszerelem.gyakorikerdesek.huLázár András, EZÜST

Budapest IV. és Pest megye I., Szabó Magda Közösségi Tér, Budapest, 2019. április 13.
G.B.CS. IKT, Nagy Imre Általános Iskola és AMI, Budapest, Örkényeskedünk…, Körömi Gábor, ARANY
Garatreszelő Grétakör, Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő, Toldi, Kis Tibor, ARANY
Gödöllői Gubancolók, Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő, Lyukasóra, Kovács Éva, ARANY
Gödöllői Güzük, Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő, Katalinka, szállj el!, Kovács Viola, ARANY
Tűzmadarak, Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház, A fülemüle, Ácsné Csáki Ildikó, ARANY
Tűztestvérek, Fabriczius József Általános Iskola, Veresegyház, Szárnyak nélkül, Ácsné Csáki Ildikó, ARANY
Petőfis Pupákok, Gödöllői Petőfi Sándor Általános Iskola, Gödöllő, A walesi bárdok, Kis Tibor, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
ssz7 Kuckócskák, Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és AMI, Szigetszentmiklós, Kütyüvilág, Vajler-Kovács Etelka, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Felsős Irodalmi Színpad, Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és AMI, Szigetszentmiklós, Találd ki, hogy ki vagyok!, Szabó-Lajter Enikő, EZÜST
AMI alsós színkör, Nagy Imre Általános Iskola és AMI, Budapest,Indián legendák, Kis Szabolcs, BRONZ
AMI felsős színkör, Nagy Imre Általános Iskola és AMI, Budapest, Szobák (avagy bent a fejben), Kis Szabolcs, BRONZ
Kuckó Színpad, Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és AMI, Szigetszentmiklós, Furcsaságok ládikája, Szabó-Lajter Enikő, BRONZ
Lurkó Színpad, Szigetszentmiklósi Ádám Jenő Általános Iskola és AMI, Szigetszentmiklós, Bors néni és a nyulak, Szabó-Lajter Enikő, BRONZ

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Miskolc, 2019. április 13.
Avastetői Pegazus csikók, Avastetői Általános Iskola és AMI, Miskolc,  Tökéletlen szülők, tökéletlen gyerekek, Nagy Andrea, ARANY
Boldvai Kompánia, Montázs Színitanoda (Montázs Egyesület), Boldva, Nem is olyan kicsik, Püspöki Péter, ARANY  
Bulihuligánok , Garabonciás Művészeti Iskola, Sajóhídvég, A diktátor, Izsó Angelika, ARANY
Csivitke, Magiszter Alapítványi Óvoda, Általános Iskola, Szakközépiskola és Kollégium / Vásárhelyi László AMI, Tiszavasvári, Karadana átka, Dancs Katalin, ARANY
Ne-Felejts, Integrált Közösségi és Szolgáltató Tér, Kistokaj, A nap amikor…, Tarsoly-Tóth Erika, ARANY
Pegazus, Avastetői Általános Iskola és AMI, Miskolc, Számok, Nagy Andrea, ARANY  
Avastetői Fapuma, Avastetői Általános Iskola és AMI, Miskolc, A drón, Nagy Andrea, EZÜST
Rivalda, Montázs Színitanoda (Montázs Egyesület), Miskolc, Alice, Püspöki Péter, EZÜST

Színre-lépők, Szávitri Alapítvány, Miskolc, Dombutca 13 Szeszák Szilvia EZÜST

Bács-Kiskun megye, Kecskemét, 2019. április 12.
Diridongó, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét, Sün Balázs, Vass-Eysen Ábel, ARANY
Kalamajka Csoport, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét, Lélekmadár, Wamzer Gabriella és Vass-Eysen Ábel, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Liliomszörnyek, Híros Agóra, Kecskemét, Barátság-ok?, Horváth Krisztina, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Lazarcú Maszkák, Ciróka Bábszínház, Kecskemét, Fidrilló és Kokilda, Sárosi Gábor, EZÜST
Napsugár Gyermekszínpad felsős csoportja, IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI, Jászfényszaru,Hunyadi csillaga, Kovács Tímea, EZÜST
Tücsök Csoport, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét, Hapcikirály, Vass-Eysen Ábel, EZÜST
Woodstock, Jövőnkért Alapfokú Művészeti Iskola, Szentes, Boszorkánytánc, Nagypál Mária, EZÜST
Csiribiri csoport, Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Kecskemét, A pletykás asszonyok, Dakó Aliz, BRONZ
Napsugár Gyermekszínpad alsós csoportja, IV. Béla Katolikus Általános Iskola és AMI, Jászfényszaru, Békák vagy királyfik?, Kovács Tímea, BRONZ
Vadrózsák, Batthyány Általános Iskola és AMI, Kiskunfélegyháza, Forduljon Psmithhez!, Répa Mónika, EMLÉKLAP
Hajdú-Bihar megye, Hajdúnánás, 2019. április 13. 
Alföld Gyermekszínpad, Debreceni Művelődési Központ, Debrecen, Haverkák, avagy… (csak 12 éven felülieknek), Várhidi Attila, ARANY
Álmosdi Ekhós Rajkók, Roma Láng Egyesület, Álmosd, A légy, a cigányok és Mátyás király, Szilasi Zsanett, ARANY
BolyaiSokk I., Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI, Debrecen, Szívlapát, Deczki Klára, ARANY  
Katedra Színházi Műhely, Katedra Színházi Műhely, Debrecen, Exit, Jószai Zoltán, ARANY
Abakusz Színjátszó Kör, Abakusz Műhely Egyesület, Debrecen, Társasjáték, Nánási Brigitta és Nánási Sándor, EZÜST
Aranyoskák, Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és alapfokú Művészeti Iskola, Ebes, Igazság, hol vagy?, Bálintné Badi Ibolya, EZÜST
Kincskeresők, Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium, Hajdúdorog, A tétényi malomkő, Benczéné Mátyási Katalin, EZÜST
DrámaLáma, Debreceni Bolyai János Általános Iskola és AMI, Debrecen, Hátrányos helyzet, Bessenyei Zoltán, BRONZ
Ezerarcú Drámacsoport, Baltazár Dezső Református Általános Iskola, Hajdúböszörmény, Védőangyal, Csukásné Bernáth Krisztina, BRONZ
kis Alföld Gyermekszínpad, Debreceni Művelődési Központ, Debrecen, Bénák előnyben, Várhidi Attila, BRONZ
Konyári Általános Iskola színjátszó csoportja, Bocskai István Általános Iskola és AMI II. Rákóczi Ferenc tagiskolája, Konyár, Panov apó karácsonya, Bujdosóné Faragó Róza, BRONZ
Petőfiókák, Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola, Debrecen, Hogyan hódítsuk meg @ lányt? Vitál-Török Anett, BRONZ
Tiéd a színpad! tehetséggondozó színjátszó csoport, Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium, Hajdúnánás, A Bocskais lányok és a Pál utcai fiúk, Jeles Éva, BRONZ

Komárom-Esztergom megye, Tatabánya, 2019. április 18. 
Szálka Stúdió, Tatabányai Árpád Gimnázium, UNIVERZOOM, Tara Andrea, ARANY
Picik és Kicsik, Kodály Zoltán Általános iskola és AMI, Tatabánya, # balladák, Keresztes Mária, EZÜST – a zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra
KSZCS, Kőkúti Általános Iskola, Tata, ÁÁÁ-Lom!, Nedermann Katalin, EZÜST – a zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra
Kaptár, Kőkúti Általános Iskola, Tata, Méhek tánca, Kósáné Hegedűs Ágnes, Hermanné Kolek Marianna, BRONZ
Zsák Bolha, Kenderke AMI, Kőkúti Általános Iskola, Tata, Ebből mi lesz?, Sulyokné Nagy Tünde, EZÜST
Ficseri, Szent Margit Általános Iskola, Tatabánya, A helység kalapácsa, Bíró Ildikó, BRONZ
Azolik, Kodály Zoltán Általános iskola és AMI, Tatabánya, Vadon-LÉT, Keresztes Mária, BRONZ

Zala megye, Zalaszentgrót, 2019. április 26.
Rókinyák, Fészek a Lelki Egészségért Egyesület, Keszthely, Csak egy nap, Tóth-Kiss Hajnalka, ARANY
Szivárvány Haladó Drámacsoport, Deák Általános Iskola és Gimnázium Tánc-Játék Alapfokú Művészeti Iskolája, Zalaszentgrót, Bolondos királyság, királyi bolondság, Keszei Judit, ARANY
Csúcsfejek, Salla Művelődési Központ és Könyvtár, Zalalövő, Varázshegedű, Bischofné Hesinger Katalin, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Bikficek, Harmónia Alapfokú Művészeti Iskola, Kerkai Jenő Általános Iskola, Csesztereg, A hatrongyosi kakasok, Kovácsné Papp Renáta, EZÜST
Egry, Egry József Általános Iskola és AMI, Keszthely, Pamuhihőke és a kencefice-csudamice kapszula, Éles-Szamosi Petra, BRONZ
Honvéd Kaszinó Városi Színpad, Kanizsai Fiatalok Közössége, Nagykanizsa, Hófehérke és a hét elgyötört törpe, Szollár-Nikolics Zsanna, BRONZ
KÉP-LETT Színjátszó Társaság, Sármelléki Általános Iskola, Sármellék, Az elkényeztetett lány, Feiler Zsuzsa és Hontváriné Lasics Henrietta, BRONZ és KÜLÖNDÍJ
Kisegry,  Egry József Általános Iskola és AMI, Keszthely, A hétfejű tündér, Morácz Katalin, BRONZ
Szivárvány Drámacsoport, Deák Általános Iskola és Gimnázium Tánc-Játék Alapfokú Művészeti Iskolája, Zalaszentgrót, Nincs többé iskola, Keszei Judit, BRONZ
Színfolt és Színvarázs Drámacsoport, Zalaszentgrót, A táltos bárány, Belinszky Bernadett és Varga István, EMLÉKLAP

Budapest III – Vigyázó Sándor Művelődési Ház, 2019. április 28.
GNM Színitanoda Egyesület, Entrée – Gór Nagy Mária Tinitanoda, Az önfeledt játékok szigete, Izsó Angelika, BRONZ
Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Felsős Aranyosok, Költői verseny, Csikós Ildikó, EZÜST, különdíj Molnár Bence részére Brukner Szikfrid megformálásáért
Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Negyedikes Aranyosok, Hapci király, Csikós Ildikó, ARANY
Zuglói Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Harmadikos Aranyosok, A császár új ruhája, Csikós Ildikó, EZÜST
Újlak Utcai Általános, Német Nemzetiségi és Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola, Újlak színjátszó csoport, A brémai muzsikusok, a sherwoodi erdőben, György Dóra, BRONZ
Holdvilág Kamaraszínház Kulturális Egyesület, Pogácsa az Arénában Színkör, Imbolygó iskolabolygó, Koltai Judit, ARANY, zenei különdíj
Dózsa György Művelődési Otthon IsaRód színjátszó csoport, A második otthon, Milák Melinda,Sereglei András, EZÜST, a zsűri továbbjutásra javasolja a regionális találkozóra
Vigyázó Sándor Művelődési Ház, Izgő-mozgó Színpad, Mersz vagy mersz? avagy Önszántából mindenki mer!, Almássy Bettina, ARANY, Különdíj Almássy Bettina részére a témafeldolgozásért
Diadal Úti Általános Iskola, Diadalos Csiribirik, A csúnya hercegkisasszony, Tóthné Szabados Valéria, Ivicsics Mátyásné, ARANY,
különdíj a kivételes örömszínházért
Diósdi Eötvös József Német Nemzetiségi Általános Iskola, Diósdi Drámások, Hamu Eszter, Skultéti Szilvia, EZÜST
Forrás Művelődési Ház, Kerepes, Kerepeskegombocska jócsontok csapata, Terülj, terülj asztalkám!, Almássy Bettina, ARANY, különdíj a legjobb főhősnő megformálásáért Gobkötő Kata és a legjobb főgonosz megformálásáért Pásztor Bori részére
META Alapfokú Művészeti Iskola, Kocka, Erdei történet, Barta Márta, BRONZ, különdíj a csoportmunkáért
Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Érdi Kishangyák, Karikaországban, Nagyné Balázs Gabriella, EZÜST
Érdi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, Érdi Hangyák, Arany János: A bajusz, Nagyné Balázs Gabriella, BRONZ

Veszprém megye, Pétfürdő, 2019. április 27.
Széplelkek Társulata, Bárczi Gusztáv Általános Iskola, Speciális Szakiskola és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Veszprém, Szemenszedett mese, Brenner József, BRONZ, Játékmesteri különdíj az Erzsikét játszó szereplőnek
Pereszke, Berhidai II. Rákóczi Ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola, Szuper!, Fésüs Éva, EZÜST, Különdíj a színpadi együttműködésért
Négyszögletű kerekerdő, Református Általános Iskola, Balatonfüred, Nyuszi és a jó barát, Simon Szilvia, nem kért minősítést
Persze, Petőfi Művelődési Ház és Könyvtár, Peremarton, Függőben, Fésüs Éva, ARANY
Turbó Csiga, Siófoki Beszédes József Általános Iskola, A nap leánya, Takács Tünde, ARANY

Csongrád megye, Szeged, 2019. április 26.
Főnix Csoport, Csengelei Alapfokú Művészeti Iskola, Csengele, Csongor és Tünde kicsit másképp, Lantosné Horváth Irén, ARANY
Grimaszk Színjátszó Társulat, Szent-Györgyi Albert Agóra, Szeged, Éli gyermekei, Horváth-Kulik Szilvia, ARANY
Kalamajka, Jerney János Általános Iskola, Szeged, Sárkánybál, Lovai Ágota, ARANY
Ő-SZÍN-TE Színjátszó csoport, Kozmutza Flóra Oktatási Intézmény, Hódmezővásárhely, Az öreg halász és a nagyravágyó felesége, dr. Rummelné Patócs Marianna, ARANY
Pemetefű, Jerney János Általános Iskola, Szeged, Ének a kőszívű királyról, Lovai Ágota, ARANY
Topolino, Szegedi Dózsa György Általános Iskola, Szeged, A macska és az egérkék, Megyesi Anikó, ARANY
Kamaszok Ifjúsági Társulata, Tamacisza Kulturális Egyesület, Marosvásárhely, Don Juan, Kozsik József, EZÜST
Páholy, Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és AMI, Fábiánsebestyén, School-túra, Szilágyi Gábor, BRONZ
Pótszék, Tabán Általános Iskola és AMI, Szeged, Fülemile, Szilágyi Gábor, BRONZ
Soha nincsen későn, Szegedi Dózsa György Általános Iskola, Szeged, A Himnusz muzsikájának megszületése, Mészárosné Surányi Olga, BRONZ
FONI, Fogyatékosok Nappali Intézménye, Szeged, Mátyás király és az igazmondó juhász, Jeneiné Ábrahám Viktória és Váradi Judit, EMLÉKLAP

Nógrád megye, Balassagyarmat, 2019. április 27.
CsepPet, Érsekvadkerti Petőfi Sándor Általános Iskola, Érsekvadkert, Mese a lányról, aki nem beszélt, Fontányi Andrea, ARANY
Játékkuckó, Magyarnándori Általános Iskola, Magyarnándor, Küküllő-kalendárium, Györösiné Gyöngyösi Veronika, ARANY
Pimasz Kamasz, Rózsavölgyi Márk AMI, Balassagyarmat, A bajusz, B. Nyiregyházi Ágnes, ARANY, Küklöndíj a kicsik és nagyok összejátékáért
Andi Színjátszósai, Rózsavölgyi Márk Művészeti Iskola Szécsényi Tagintézménye, Szécsény, Mai etűdök, Garamvölgyi Andrea, EZÜST, Különdíj a csoport bátorságáért
Egyszervolt-Mostisvan, COGITO ÁMK, Hibó Tamás AMI, Bárna, Így mesélünk mi, Tóth László, EZÜST, Különdíj az intenzív színpadi jelenlétért
FÉBÉ Társulat, Rózsavölgyi Márk AMI, Szécsény, Jövőszökő, Cs. Szerémy Andrea, EZÜST
Berényi Törpikék, Szent Márton Tagiskola, Borsosberény, Eleven mesék, Hortobágyi Hajnalka, BRONZ, Különdíj az ígéretes csapatmunkáért
DO-DO, COGITO ÁMK, Hibó Tamás AMI, Bárna, Paprika Jancsi és az Ördög, Tóth László, BRONZ
Futkározók, Bartók Béla Térségi Általános Iskola és AMI, Bátonyterenye, Szamárfül, Mátraházi Tamás, BRONZ
Futkározók 2., Bartók Béla Térségi Általános Iskola és AMI, Bátonyterenye, Költögető, Mátraházi Tamás, BRONZ
Rivalda, Bartók Béla Térségi Általános Iskola és AMI, Bátonyterenye, Robban az iskola, Mátraházi Tamás, BRONZ
Rosszcsontok, Bartók Béla Térségi Általános Iskola és AMI, Bátonyterenye, Ilyenek a fiúk – ilyenek a lányok, Mátraházi Tamás, BRONZ
Rosszcsontok 2., Bartók Béla Térségi Általános Iskola és AMI, Bátonyterenye, Zümm-zümm-zümmögő, Mátraházi Tamás, BRONZ
Rosszcsontok 3., Bartók Béla Térségi Általános Iskola és AMI, Bátonyterenye, Rossznak lenni rossz – jónak lenni jó, Mátraházi Tamás, BRONZ
Vadmacskák, Bartók Béla Térségi Általános Iskola és AMI, Bátonyterenye, A bolond falu, Mátraházi Tamás, BRONZ
Különdíj a kortárs versekkel való kiváló munkáért Mátraházi Tamás csoportjainak

Pest megye 1., Fót, 2019. április 27.
Az Art osztály (piros csoport), Szigetmonostor Faluház, Szigetmonostor, VAGY, Kas Kriszta, ARANY
Az Art osztály (kék csoport), Szigetmonostor Faluház, Szigetmonostor, Az elvarázsolt osztály, Kas Kriszta, ARANY
Idegroncsolók, Gödöllői Hajós Alfréd Általános Iskola, Gödöllő, bullyzzunk, Lázár András, EZÜST (A zsűri javasolta az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Inárcsi Színjáték, Múzsák AMI, Inárcs, Eltévedünk?!, Kovács Anna, EZÜST
Muharay Elemér Színpad, Fóti Közművelődési és Közgyűjteményi Központ Vörösmarty Művelődési Háza, Fót, Magam, Révész Melinda, EZÜST
Szikra Csoport, Monori Ady Úti Általános Iskola, Monor, A helység kalapácsa, Nagy Brigitta, BRONZ
Zsákhangya nyüzsiszínház, Simándy József Ált. Isk. és AMI, Kistarcsa, Pékó Cukországban, Nagy Monika és Cziffer Veronika, BRONZ
No filter, Érdi Szociális Gondozó Központ, Erd, Könny próba, Krasznahorkai Ágnes, EMLÉKLAP

Vas megye, Celldömölk, 2019. április 29.
Arrabona Diákszínpad Középső csoport, Generációk Háza Művelődési Központ, Győr, A lány, aki egyszer csak elfogyott…, Balla Richie és Bálint Betty, ARANY
kisCRAZYszínészek, Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Mersz vagy mersz, Nagy Zsuzsi, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Reménységek, Reményik Evangélikus Általános és Művészeti Iskola, Szombathely, Fél lábon, Németh Gyöngyi, EZÜST (A zsűri javasolja az előadás meghívását a regionális találkozóra.)
Csepregi Színjátszók, Dr. Csepregi Horváth János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Csepreg, Tízórai szünet, Németh Andrea, EZÜST
Kisoroszlánok, Magyar Nemzetiségi Művelődési Központ, Lendva, Háziolvasmány, avagy a János Vitéz, Koter Gizela és Nagy Éva, EZÜST
#SoloYolo, Eck Imre Alapfokú Művészeti Iskola, Pécs, Avatárok, Piller Ádám László, EMLÉKLAP

SzerkesztőMINŐSÍTÉSEK – XXVIII. Weöres Sándor Országos Gyermekszínjátszó Találkozó
Ehhez a bejegyzéshez nincs csatolmány hozzáadva.