Címlap

Várhalmi Ilona – Cila néni halála, búcsúztatása

No comments 1 csatolmány

A Debreceni Ady Endre Gimnázium hivatalos oldaláról vettünk át két hírt:
Mély fájdalommal tudatjuk mindenkivel,
aki szerette és tisztelte az országos színházi élet Cila nénijét, hogy Várhalmi Ilona a Debreceni Ady Endre Gimnázium nyugalmazott igazgatóhelyettese, művészeti vezetője, az országosan elismert dráma képzésünk elindítója, sikeres működtetője, számtalan tehetség mentora, több országos és városi díj birtokosa (Eötvös József díj, Pro Urbe-díj, Csokonai- díj) 2024. február 22-én életének 73. évében elköltözött a mennyei színpadra. Távozásával hatalmas veszteség érte iskolánkat és a színházszerető közönséget is.

Nyugodj békében, Cila néni!
Tájékoztatunk mindenkit, aki szerette és tisztelte Cila nénit, Várhalmi Ilonát, hogy iskolánk nyugalmazott igazgató-helyettesének, művészeti vezetőjének hamvasztás utáni búcsúztatása a református egyház szertartása szerint 2024. március 21-én 14 órakor lesz a Debreceni Köztemető 2-es számú ravatalozó termében.
Várhalmi Ilona a Magyar Drámapedagógiai Társaság tagja, később tiszteletbeli tagja volt. 

SzerkesztőVárhalmi Ilona – Cila néni halála, búcsúztatása

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük